Top

نکاتی در رابطه با ساعت کنارسالنی

"ساعت ایستاده" ("کنارسالنی")

 "ساعت های کنارسالنی" یا به اصطلاح خودمون "ایستاده" محصولات جدیدی نیستند. زمان شروع به کار آن به سال 1670 توسط طراح انگلیسی به نام "ویلیام کلمنت" بر می گردد.

 (بر روی عکس کلیک کنید)

 طرح اولیه شامل ساعت کنارسالنی بود که در قسمت بالایی آن یک صفحه "ساعت" قرار داشت. در قسمت پایینی آن هم فضای خالی در داری قرار داشت که "پاندول" در آن جای می گرفت. این مدل ساعت هنوز هم مورد سلیقه مردم هست.

 اسپریت ۱۳۸

 (بر روی عکس کلیک کنید)

 

در این ایام در خیلی از خانه ها این "ساعت های کلاسیک" را می بینیم که علاوه بر زیبایی کاربردی هم هستند و جلوه های بی نظیری را به "دکوراسیون" خانه ها می دهند. از انواع این ساعت ها می توان به ایستاده چوبی ایستاده ام دی اف – استاده پلاستیکی – ایستاده فلزی اشاره کرد.

 

از بین تمام انواع ساعت ایستاده طبیعتا بهترین آنها مدل چوبی است. چون مدل های چوبی علاوه بر احساس خوب روح خاصی هم به ما القا می کنند. لازم بذکر هست که اولین کنار سالنی ها هم از جنس چوب بوده اند.

 

 (بر روی عکس کلیک کنید)

 

مکان ها و فضای مختلفی در منزل شما وجود دارند که می توانید ساعت های ایستاده را در آن قرار دهید. به عنوان مثال اگر "اتاق خواب" تان فضای لازم را داشته باشد می تواند یکی از بهترین انتخاب ها ساعت ایستاده باشد. و حتی "راهرو ها" و البته محبوب ترین انتخاب "اتاق نشیمن" است چون اغلب مردم اجناس "لوکس" خود را در این قسمت  قرار می دهند و شما با کمی خلاقیت و ست کردن اجناس زیبایی خانه تان را دوچندان می کنید.

در ضمن یکی دیگر از مکان های مورد علاقه ورودی خانه هستش که قطعا می تواند جای مناسبی برای این نوع ساعت باشد.

آنچه که بدیهی است ساعت های کنارسانی به صورت باریک و طویل هستند و به آسانی در فضا های ذکر شده قرار می گیرند.

 (بر روی عکس کلیک کنید)

 

 دیگر برچسب ها:

ساعت چوبی      ساعت پلاستیکی      ساعت رومیزی       گرامافون مبلی      گرامافون رومیزی      آباژور       رادیو کلاسک      تلفن طرح قدیم

فروشکاه لردکلاک